Про нас

Ласкаво просимо до магазину барвистої силіконової фурнітури для іменних гризунців  "EASY HOBBY"

Ще у 2016 році ми відкрили перший спеціалізований магазин із продажу силіконових намистин та прорізувачів для зубів на території України.

За п'ять років роботи ми виросли та стали найбільшим постачальником силікону на території України. За цей час ми пропрацювали з понад 10 фабриками і вибрали для себе тільки надійних, перевірених виробників силікону. Завдяки цьому ми гарантуємо якісний товар, що не має запаху, без пошкоджень і повністю безпечний для користування малюками. Оскільки для нас дуже важлива якість продукції, ми, команда Easy Hobby, додатково протестували матеріал ще в українських лабораторіях і отримали сертифікати якості, що відповідають нормативам і стандартам нашої держави.


За цей час ми обробили понад 20 000 замовлень. Кількість товарних позицій збільшилася з 250 до 1500 найменувань. Ми отримали понад 1200 позитивних відгуків та фотозвітів від наших улюблених клієнтів. Разом з нашими клієнтами з кожним роком ми все більше розвиваємося, прагнучи надати Вам кращу якість і розширюємо товарний асортимент відповідно до сучасних тенденцій ринку та запитів клієнтів.

Наше головне завдання зробити так, щоб наші клієнти відчували себе комфортно, співпрацюючи з нами. І в результаті цього з багатьма клієнтами ми працюємо вже кілька років. Це найкраща нагорода для нас.

Якщо Ви шукаєте надійного постачальника для свого бізнесу і не можете визначитися, напишіть нам, ми проконсультуємо Вас з будь-якого питання.


EASY HOBBY  гарантує Вам:
- відповідь на будь-які питання протягом 15 хвилин,
- прозора бонусна програма, що дозволяє економити до 15% на кожному замовленні,
- щоденні відправлення,
- Тільки сертифікований товар.


Для наших постійних клієнтів ми маємо багато цікавих фішок, про які тут ми не встигли розповісти, пишіть нам, і ми обов'язково поділимося ними.

Вітаємо Вас на ОПТОВОМУ сайті EASY HOBBY! Интернет магазин EASYHOBBY
На сайті вказані оптові ціни. Мінімальна сума замовлення складає 500грн. Якщо Ви хочете зробити невелике замовлення (менше 500грн) переходите на наш роздрібний сайт (без мінімальної суми замовлення).