Великі стартові набори

Стартові набори фурнітури для створення силіконових гризунців та тримачів пустушки.

Підходить як для початківців, так і для діючих магазинів.

 

1. Чи варто брати стартовий набір силіконової фурнітури для початківця?

У наборі склад фурнітури підібрано максимально пропорційно, щоб у вас не було лишньої фурнітури.

 Так як ми часто бачили, що клієнти робили замовлення вперше - і наприклад: замовляли багато фігурних бусін і гризунців, але дуже мало круглих. Або забували взяти достатньо шнурів, кліпс.

 

Або букви - брали всіх по 5-10 шт однакової кількості.Але деяких букв голосних потрібно в 3-5 разів більше, ніж приголосних.

І є букви ходові, а є ті які рідко в іменах трапляються. А так як у нас є статистична інформація ми знаємо приблизно пропорцію - і з цього склали набір букв.

 

І ще великий плюс- на сайті є одразу фото,  що у вас може вийти саме з цього набору (приклад вже готових звʼязаних гризунців та тримачів).

 

2. Якщо самому складати виходить дешевше?

Вартість набору прорахована з ціни матеріалу, який входить в нього. Тому якщо ви будете обирати на сайті ту ж саму фурнітуру, то ціна вийде однакова.

 

Якщо у вас виникли питання по стартовим наборам ви можете натиснути кнопку нижче та отримати консультацію нашого спеціаліста у Viber.

 
                     

 

Вітаємо Вас на ОПТОВОМУ сайті EASY HOBBY! Интернет магазин EASYHOBBY
На сайті вказані оптові ціни. Мінімальна сума замовлення складає 500грн. Якщо Ви хочете зробити невелике замовлення (менше 500грн) переходите на наш роздрібний сайт (без мінімальної суми замовлення).